زندگینامه آنتونی رابینز

تونی رابینز کیست ؟
تونی رابینز نویسنده، سخنران انگیزشی برتر، مربی قانون جذب ، ارتباط اجتماعی و کسب ثروت و بازیگر موفق و مشهور آمریکایی است. وی در حرفه ی خود بسیار مهارت دارد تا جایی که نام او برای افراد بسیاری، یادآور موفقیت و پیشرفت است. موفقیت این مرد بزرگ تا جایی پیش رفته است که اگر واژه ی موفقیت را در اینترنت جست و جو کنید، به نام آنتونی رابینز بر می خورید.

تونی رابینز ( Tony Robbins ) ، با نام خانوادگی کامل آنتونی رابینز ( Anthony Robbins ) و با نام اصلی آنتون جی ماریواتور ، سخنران انگیزشی و مربی مهارت‌های شخصی اهل آمریکاست. رابینز به طور مستقیم زندگی بیش از ۵۰ میلیون نفر را با کتاب‌ها، سخنرانی‌های انگیزشی و مشاوره شخصی تحت تأثیر قرار داده است.

جالب اینجاست که تونی رابینز هیچگاه مستقیما واژه ی موفقیت را برای کسی توضیح نمی دهد! چون بنا به اعتقاد او، برای موفقیت باید عطش داشت. به همین خاطر است که روش ها و کتاب های تاثیرگذار او، تاکنون الهام بخش افراد زیادی برای رسیدن به موفقیت و پیشرفت های بزرگ در کار و زندگی بوده است. از جمله آثار او در این زمینه می توان به کتاب « قدرت نامحدود » و « غول درون خود را بیدار کنید » اشاره کرد.

تونی رابینز
تونی رابینز

دوران کودکی و نوجوانی تونی رابینز
این سخنور محبوب در 29 فوریه سال 1960 در کالیفرنیای آمریکا چشم به جهان گشود. وی خانواده ای پر از تشویش و فقیر داشت. مادر رابینز اعتیاد داشت. رابینز سایه ی پدر را بر سر خود حس نکرد و با ناپدری بزرگ شد. نام خانوادگی او کروات بود ولی سال ها بعد نام خانوادگی ناپدری خود یعنی رابینز به او رسید. آنتونی رابینز دوران دبیرستان خود را در دبیرستان گلندورا گذراند.

پدر و مادر آنتونی رابینز
پدر و مادر آنتونی رابینز

کودکی آنتونی رابینز
کودکی آنتونی رابینز
کودکی آنتونی رابینز
کودکی آنتونی رابینز
شکست های پی در پی تونی رابینز
پس از فارغ التحصیل شدن از مدرسه تصمیم گرفت تا حرفه ای برای خود راه اندازی کند، اما چیزی جز شکست نصیب او نشد. او پیش از این و در سن نوجوانی از خانه گریخت و سعی کرد تا خانه و خانواده ی خود را به فراموشی بسپارد. او تا سن 23 سالگی موفق نشد تا به جایگاه خوبی دست پیدا کند. بدیهی است که فردی در این وضعیت از نظر مالی بسیار ضعیف باشد.

پس آنتونی هم این قائده مستثنی نبود و با پول بخور و نمیری که در می آورد موفق به اجاره ی یک واحد 40 متری شده بود که حتی آشپزخانه هم نداشت. مسلما در این شرایط غذای خوبی هم نداشت و با خوردن غذاهای چرب و ارزان قیمت به فردی چاق تبدیل شده بود تا جایی که به 120 کیلوگرم رسیده بود. همین موضوع نیز باعث سستی و کسالت او شده بود.

آنتونی رابینز
آنتونی رابینز

تصمیم جدی آنتونی رابینز و آغاز تحولات بزرگ
تونی به معنی واقعی کلمه دیگر از این وضعیت به ستوه آمده بود. او هم همانند همه ی مردم خواهان یک زندگی خوب بود. بنابراین در اولین قدم برای تحول زندگی خود تصمیم گرفت تا از شر چربی های اضافه ی خود خلاص شود. وی در اولین قدم به خواندن کتاب های زیادی روی آورد ولی با خواندن مطالب مختلف و متفاوت آن ها دچار سردرگمی شد و تصمیمی گرفت تا راه دیگری برگزیند.

پس تصمیم گرفت تا فردی سالم و خوش اندام را الگوی خود قرار دهد، مثل او رفتار کند و حتی عادات غذایی مشابه او داشته باشد. آنتونی با همین روش و بدون تقلید کردن از رژیم های بی کیفیت و خطرناک به اندام ایده آل خود رسید. جالب است بدانید که آنتونی کاهش وزن خود را مدیون اصول روانشناسی و کنترل ذهن خود بوده است.

پیشنهاد برای شما : زندگینامه استر هیکس
پس از اینکه با این شیوه به هدف خود رسید جرقه ای در ذهنش زده شد. وقتی بتوان با کنترل ذهن به اندام ایده آل رسید چرا نتوان این اصل را در تمام جنبه های زندگی عملی کرد؟ مثلا برای لاغر شدن می بایست تمام عادات و تفکرات فرد مورد نظر را در ذهن خود جایگزین بقیه افکار کنیم. بدین ترتیب می توانیم به نتایج فرد مورد نظر برسیم.

همین جرقه باعث شد تا آنتونی به رشد شخصیتی خود بپردازد و در کنفرانس ها شرکت کرده و کتب مخصوصی را مطالعه کند. او همچنین در کلاس هایی با این مضمون شرکت کرد و با ارکان جدیدی همچون «برنامه ریزی عصبی گفتاری» و «اصول انجام بهینه ی کارها» آشنایی پیدا کرد. آنتونی این روش ها را به کار گرفت.

به مرور زمان این اصول تأثیرات خود را گذاشتند و آوازه ی موفقیت آنتونی رابینز به گوش همگان رسید. او در سال 1984 ارکان نوینی از شاخه های روانشناسی را روی چند تن از ورزشکاران پیاده کرد و در المپیک سال 1984 نتایج چشمگیری حاصل شد. پس از این موفقیت بزرگ ارتش آمریکا از وی خواست تا کلاس هایی را برای آموزش به نظامی ها برگزار نماید.

آنتونی مشغول تدریس به نظامی ها بود که متوجه کاستی هایی در تیراندازی آن ها شد و خواستار برگزاری کلاس هایی برای رفع این مشکل شد. او با ارتش طی کرد که در صورت موفقیت مبلغ قابل توجهی را دریافت کند.

پس از گذشت مدتی آنتونی حرف های خود را به کرسی نشاند تا جایی که خطای تیراندازی نظامی ها بسیار کمتر شده بود. علاوه بر این درصد قبولی های نظامی را از 70 درصد به 100 درصد افزایش داد. این مرد بزرگ بدون هیچ علم نظامی و تنها با تکیه بر اصول روانشناسی و کلام جذاب خود موفق به خلق چنین موفقیتی شده بود.

برگزاری سمینار آنتونی رابینز
برگزاری سمینار آنتونی رابینز

تونی رابینز و اقدامات خیرخواهانه
اما اقدامات آنتونی رابینز فقط به اینجا محدود نشد. او در سال 1991 یک موسسه ی خیریه برای کمک به نیازمندان و معلولان بنا نهاد و از آن سال تا به امروز همواره برای تهیه ی قوت روزانه ی نیازمندان تلاش کرده است. تا جایی که 70 میلیون قوت روزانه برای فقرا جمع آوری کرده بود و درصدد است تا این میزان را به 1 میلیارد برساند. علاوه بر قوت روزانه، رابینز خیرخواه بخش اعظمی از ثروت خود را برای ساخت مدرسه و مراکز آموزشی برای فقرا اختصاص می دهد.

این مرد بزرگ تا به امروز با اقدامات خداپسندانه ی خود در 1500 مدرسه و 700 زندان و 50000 پناهگاه به افراد زیادی کمک کرده است تا جایی که در یکی از بزرگ ترین کارهای خود برای بیش از 250 هزار کودک هندی که آب آشامیدنی نداشتند آب تهیه کرد.

زندگینامه تونی رابینز 1

انتشار نخستین کتاب آنتونی رابینز
پس از اقدامات خیرخواهانه ی آنتونی رابینز به آثار او می رسیم. این نویسنده ی زبردست اولین کتاب خود یعنی «قدرت نامحدود» را در سال 1987 به رشته ی تحریر درآورد. افرادی که این کتاب را مطالعه کرده اند می دانند که مباحثی همچون سلامتی و نشاط، ایستادگی در برابر ترس، رضایت داشتن و بهبود روابط اجتماعی و خانوادگی بسیار تأثیرگذار هستند.

اثر فوق العاده ی دیگر این مرد بزرگ در سال 1991 به نام «بیداری دیو درون» منتشر گردید. درست سه سال بعد کتاب دیگری با نام «قله های غول پیکر» و در سال 1995 کتاب چهارم خود را با نام «دست نوشته های یک دوست» چاپ کرد. او تا به امروز در سازمان های مشهوری همچون American express، IBM، AT & T، Mac Daglas و ارتش آمریکا فعالیت داشته است.

البته نباید تأثیر آموزه های او را در کسب مدال طلای تیم ورزشی نادیده گرفت. افراد مشهوری همچون مادرترزا، پاپ فرانسیس، نلسون ماندلا، مارگارت تاچر، اوباما، جرج بوش و … از آنتونی رابینز مشاوره می گرفتند. موفقیت در مشاوره ها و کنفرانس های انگیزشی اش باعث شد تا در سال 1997 یک کنفرانس با نام «آکادمی رهبری» به راه اندازد.


http://bookmark-dofollow.com/story8313596/آنتونی-رابینزhttp://mediajx.com/story9352556/آنتونی-رابینزhttp://bookmark-template.com/story8313883/آنتونی-رابینزhttp://socialmediainuk.com/story6885720/آنتونی-رابینزhttp://prbookmarkingwebsites.com/story6398115/آنتونی-رابینزhttp://dirstop.com/story7141776/آنتونی-رابینز
 


http://opensocialfactory.com/story5979038/آنتونی-رابینزhttp://gorillasocialwork.com/story7124706/آنتونی-رابینزhttp://ztndz.com/story8651535/آنتونی-رابینزhttp://socialrus.com/story6457429/آنتونی-رابینزhttp://socialmediastore.net/story6959844/آنتونی-رابینزhttp://bookmarkport.com/story6986283/آنتونی-رابینز
 


http://bookmarkbirth.com/story6829114/آنتونی-رابینزhttp://bookmarkloves.com/story7047729/آنتونی-رابینزhttp://getsocialpr.com/story7080137/آنتونی-رابینزhttp://bookmarkstime.com/story7923790/آنتونی-رابینزhttp://socialnetworkadsinfo.com/story7042453/آنتونی-رابینزhttp://bookmarkstumble.com/story2354700/آنتونی-رابینزhttp://gatherbookmarks.com/story8030417/آنتونی-رابینزhttp://bookmarkextent.com/story8957851/آنتونی-رابینزhttp://bookmarkrange.com/story8827441/آنتونی-رابینزhttp://bookmarkspring.com/story2397219/آنتونی-رابینزhttp://bookmarkswing.com/story8937672/آنتونی-رابینزhttp://bookmarksknot.com/story8987494/آنتونی-رابینزhttp://bookmarkja.com/story8962856/آنتونی-رابینزhttp://altbookmark.com/story8975432/آنتونی-رابینزhttp://trackbookmark.com/story8767170/آنتونی-رابینزhttp://letusbookmark.com/story8800725/آنتونی-رابینزhttp://bookmarkshq.com/story8822440/آنتونی-رابینزhttp://hindibookmark.com/story8865636/آنتونی-رابینزhttp://nybookmark.com/story8040671/آنتونی-رابینزhttp://bookmarketmaven.com/story8029293/آنتونی-رابینز

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *